PIEDZĪVOJUMI, KURUS NEAIZMIRST

 

RESTORĀNS

“Miķelis” ir vieta, kur senais un etniskais savijas ar mūsdienīgo, kreatīvo. Vieta, kur baudīt laimes mirkļus. Pie mums var aplūkot lielāko, privāto, seno un ekskluzīvo spēkratu kolekciju Baltijā, autentisku 19./20.gs. mijas Zemnieku lauku sētu. Iespējams nakšņot jaunā, modernā viesnīcā, baudīt gardu maltīti restorānā un smelties enerģiju no skaistās, gleznainās dabas. Piedāvājam atpūtas iespējas visai ģimenei.

PASĀKUMI

Atpūtas kompleksa restorāna telpās pirmajā stāvā atrodas 

Mazā zāle, kurā paredzēti pasākumi mazām, draudzīgām kompānijām līdz 20 personām.

VIETA SVINĪBĀM

Sapņo par skaistām kāzām latviskā garā? Atpūtas kompleksa lauku sētas muzeja daļa ir īstā vieta kāzām saskaņā ar senlatviešu tradīcijām! Atbrauc un pārliecinies par skaistāko vietu kāzu rīkošanai.

MUZEJS

Mašīnu angārā atrodas vairāk nekā 100 dažādas tehnikas vienības. Šie eksponāti savulaik kalpojuši Latvijas tautsaimniecībā. Daži ir būvēti Latvijā.

MUZEJS

Mašīnu angārā atrodas vairāk nekā 100 dažādas tehnikas vienības. Šie eksponāti savulaik kalpojuši Latvijas tautsaimniecībā. Daži ir būvēti Latvijā. No izstādītajām ugunsdzēsēju automašīnām ļoti retas ir piecdesmito gadu sākumā (1953. gads) uz ZIS-150 šasijas būvētā sakaru un apgaismošanas auto (pārvietojamais ugunsdzēsēju štābs), 1938. gadā būvētās ugunsdzēsēju kāpnes uz Mercedes-Benz L6500 šasijas un 20. gadsimta divdesmito gadu vidū uz Packard 1-8 136 šasijas pēc individuāla pasūtījuma būvētais ugunsdzēsēju auto. Latvijā tie ir vienīgie apskatāmie eksemplāri, un arī pasaulē šādi auto ir ļoti reti atrodami – saglabājušies mazāk nekā desmit.

*viesnicas klientiem muzejs ir bezmaksas

VIETA KĀZU SVINĪBĀM

KĀ MŪS ATRAST

Atpūtas kompleksa "Miķelis" darba laiks:

 

Pirmdienās - Ceturtdienās

no plkst.11:00 līdz 21:00

Piektdienās un Sestdienās

no plkst.11:00 līdz 21:00

Svētdienās

no plkst.11:00 līdz 21:00

Tel.: +371 26443496


E-pasts: info@mikelis.lv


Adrese: Uzvara, Gailīšu pagasts, Bauskas novads GPS Lat:56.31137 Lon:24.27612

PIETEIKUMU JŪSU REZERVĀCIJAI VARAT NOSŪTĪT, IZMANTOJOT ZEMĀK MINĒTO PIETEIKUMA FORMU VAI SŪTOT ZIŅU E-PASTĀ: INFO@MIKELIS.LV

Mēs būsim ļoti priecīgi un pateicīgi arī par Jūsu komentāriem un ierosinājumiem. Tie noteikti mums palīdzēs Atpūtas kompleksu "Miķelis" padarīt viesmīlīgāku, lai Jums būtu patīkami šeit atgriezties.